Vyberte si z aktivní turistiky

Jízda na koni

Kempy a tábořiště

Půjčovny, opravny

Sportovní zařízení

Stravování

Ubytování

 

Divadelní kavárna U Jelena - Bystřice

Kavárna v objektu městského divadla U Jelena je známá svým domácím prostředím. Pro děti tu mají připravený dětský koutek. Nově je k dispozici také letní terasa. Nabízí kávu MUSETTI, nealko i alko nápoje, celoročně zde dostanete zmrzlinu, zákusky, chlebíčky a další drobné občerstvení.

 

Golf Resort Konopiště - Tvoršovice Booking.com

Golf Resort Konopiště, jeden z největších a nejkrásnějších golfových resortů v České republice, se nachází v malebné středočeské krajině nedaleko zámku Konopiště a města Benešov. Je oblíbeným cílem rodinných výletů.

 

Hostinec U Hlaváčků - Bystřice

Tradiční zájezdní hostinec v centru města nabízí speciality české kuchyně – jak denní nabídku "hotovek" tak i jídla na objednávku. V objektu najdete také salónek a sál pro 200 osob. V letních měsících můžete využít také zahrádku.

 

Motel Bystřice - Bystřice

 

Penzion U Huberta - Bystřice

V Pensionu U Huberta jsou k dispozici 2 dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou a 2 čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování je nabízeno celoročně. V celém objektu je k dispozici WIFI. Ubytovaní hosté i ostatní kolemjdoucí uvítají restauraci, která nabízí širokou škálu specialit české kuchyně se zaměřením na zvěřinu.