Vyberte si z aktivní turistiky

Jízda na koni

Kempy a tábořiště

Půjčovny, opravny

Sportovní zařízení

Stravování

Ubytování

 

F AIR – Letecká škola - Nesvačily

Naučíme létat každého, ať už jste podnikatelem, který si chce splnit svůj dětský sen, nebo mladík, který touží po kariéře profesionálního pilota. Naši studenti jsou muži a ženy různých věkových kategorií, zaměstnání a národností. Aktuálně cvičíme studenty z více než 40 zemí světa. F AIR nabízí pomoc s uplatněním profesionálů a vyjde vstříc i všem hobby pilotům, kteří si chtějí půjčit letoun a letět s kamarády či rodinou k moři nebo na jiný výlet. Dejte nový rozměr Vašim zážitkům!

 

Glider Aerobatic Club - (Letecká škola Miloše Ramerta) - Nesvačily

GAC nabízí pro širokou veřejnost seznamovací lety jak ve větroních tak v motorových letounech. Pro piloty a pilotní žáky zajišťují základní, pokračovací a sportovní výcvik, výcvik bezmotorové a motorové akrobacie a také rekreační, výkonné a soutěžní létání.

 

Golf Resort Konopiště - Tvoršovice Booking.com

Golf Resort Konopiště, jeden z největších a nejkrásnějších golfových resortů v České republice, se nachází v malebné středočeské krajině nedaleko zámku Konopiště a města Benešov. Je oblíbeným cílem rodinných výletů.

 

Hostinec U Hlaváčků - Bystřice

Tradiční zájezdní hostinec v centru města nabízí speciality české kuchyně – jak denní nabídku "hotovek" tak i jídla na objednávku. V objektu najdete také salónek a sál pro 200 osob. V letních měsících můžete využít také zahrádku.

 

KafÍčko Bystřice - Bystřice

Kavárna Kafíčko, Infocentrum, Muzeum loutek na dlouhých nitích s dětským koutkem se nachází v Bystřici na Ješutově náměstí 14 v domě U Jelena.